Multisalon to miejsce w ,którym działają dwie firmy związane z nowoczesnymi technologiami.
Znajduje się tutaj sklep i jednocześnie profesjonalny serwis, dzięki temu jesteśmy w stanie
zaproponować naszym klientom szeroką gamę urządzeń oraz kompleksową obsługę w jednym miejscu..

W sprzedaży posiadamy szeroki wybór telefonów komórkowych, komputerów oraz urządzeń fiskalnych (kasy i drukarki). Dzięki wieloletniej współpracy z producentami i dostawcami hurtowymi z całego karju jesteśmy w stanie zaproponować niezwykle atrakcyjne ceny na oferowane produkty.

Na miejscu posiadamy profesjonalny serwis telefonów komórkowych, komputerów i laptopów. Nasze zaplecze serwisowe jest jednym z najnowocześniejszych w regionie. Ciągle się rozwijamy i inwestujemy w najnowsze narzędzia serwisowe, oprogramowanie oraz wyspecjalizowany personel.

Szczególny nacisk kładziemy na utrzymanie najwyższego poziomu obsługi klieta oraz jego zadowolenie z wykonanych przez nas usług. Wprowadziliśmy sprzedaż ratalną na wszystkie produkty a dla stałych klientów oferujemy wysokie rabaty.

Firma Cortela - Związana z branżą GSM od ponad 10 lat. Prowadzimy sprzedaż telefonów, tabletów, nawigacji oraz akcesorów gsm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie zaproponować szeroki wybór telefonów komórkowych oraz profesjonalny serwis GSM..
Agencja Komputerowa "Bartek" rok założenia 1992 Jesteśmy autroryzowanym przedastawicielem renomowach firm produkujących urządzenia fiskalne. Prowadzimy bezpośrednią sprzedaż oraz serwis kas fiskalnych, komputerów stacjonarnych, laptopów, części komputerowych.
  • Multisalon - Elektronika
  • Multisalon - Telefony Komórkowe
  • Multisalon - Kasy Fiskalne
  • Multisalon - Komputery
  • Multisalon - Akcesoria GSM

All rights Reserved. Made by Cortela